Dajte definitívne STOP VLHKOSTI u vás doma

Odvlhčíme aj vašu nehnuteľnosť

Výhody:

Dôležité: Objednávate si akciovú obhliadku vašej nehnuteľnosti za účelom zistenia príčin vlhnutia a vhodnosti nasadenia našej technológie SUCHÝ DŮM. K ničomu sa nezaväzujete. Obhliadka je zdarma a nič za ňu neplatíte. Predbežne dohodneme len termín obhliadky.

Obhliadka zdarma

Obhliadky nehnuteľností prebiehajú postupne. Počas obhliadky zhodnotíme pomocou meraní stav vlhkosti vo vašej nehnuteľnosti. Nakoľko technológia nie je vhodná na všetky typy vzniknutých vlhkostí. OBHLIADKA je ZDARMA a nič za ňu neplatíte. 

Termín obhliadky

Najprv si dohodneme termín obhliadky, ktorý vám vyhovuje. Následne sa stretneme a ukážete nám problematické miesta vo vašej nehnuteľnosti. Potom prevedieme merania, ktoré zistia, či je problém vo vzlínajúcej vlhkosti múrov alebo stien. Až keď zistíme, že vlhkosť vo vašej nehnuteľnosti spĺňa kritéria na nasadenie našej technológie SUCHÝ DŮM, môžeme prístroj nasadiť.

Čo je vzlínajúca vlhkosť

Vzlínajúca vlhkosť prestupuje zo zeme do stien nehnuteľnosti. Vyznačuje sa tým, že siaha maximálne do výšky 150 cm od zeme. Vzlínajúca vlhkosť prestupuje stenou smerom hore, nakoľko stavebné materiály v stenách sú pórovité. Cez póry dokáže vlhkosť prestupovať. Typickým znakom sú vlhké a dosť často aj zhnité podlahové lišty.

Kde je možné použiť systém SUCHÝ DŮM
Čo je systém SUCHÝ DŮM a je bezpečný?

Elektro fyzikálna metóda SUCHÝ DŮM je bezkontaktný systém vysušovania vlhkého muriva. Vyrába sa v ČR pod prísnym dohľadom. Má platný certifikát CE pro celú EÚ a skúšky EMC. Systém SUCHÝ DŮM je plne bezpečný.

Neruší TV, rádio, zvieratá, deti, môžete mať aj kardiostimulátor.

Na trhu sme 4 roky a máme veľa spokojných klientov a referencií -> obecné úrady, škôlky, školy, kaplnky, kostoly, zdravotné strediská a veľa rodinných domov.

Garantujeme

Nielen záruku až 5 rokov, ale aj písomnú garanciu vrátenia peňazí. Ďalej, životnosť systému až 30 rokov a dosah prístroja až 30 metrov. Taktiež dávame písomnú garanciu zníženia vlhkosti minimálne o 50%. Dôkazom je viac ako 1 000 spokojných zákazníkov v Čechách, na Morave a na Slovensku. A to všetko bez akýchkoľvek stavebných úprav.

Realizácie
Ako si môžem objednať akciovú OBHLIADKU ZDARMA?
Telefonicky na:

alebo cez TENTO FORMULÁR 24 hodín denne.


Po odoslaní formuláru Vám osobne zavoláme a dohodneme spoločný postup.

  Mám záujem o akciovú obhliadku zdarma

  Pôsobíme:

  *Bratislavský kraj  *Trnavský kraj  *Nitriansky kraj  *Trenčiansky kraj  *Žilinský kraj  * Banskobystrický kraj

  Viditeľné účinky už za 3 mesiace po montáži

  Jedno zariadenie vystačí na celý rodinný dom

  Už viac ako 1 000 spokojných zákazníkov